KETO BHB

37380881_1774649179266933_2211132804173922304_n.png
  • promocja
  • nowość
Wysyłka w: Od drugiej połowy sierpnia (~25.08) - wysyłka przedsprzedażowa zawierająca BHB
Cena: 130,00 zł 160,00 zł 130.00
quantity szt.

Opis

Dobropolski.com pragnie zaprezentować Wam produkt Keto BHB nowej generacji, nad którym pracowaliśmy z naszymi partnerami przez ostatnie niemal 365 dni.

 

Co nowego?

  • forma saszetkowa - każda dawka zawiera dokładnie 10 g czystego BHB i została odmierzona do pojedynczych saszetek, a następnie umieszczona w kartonikach zawierających x20 saszetek. Dzięki tej formie, Keto BHB jest nie tylko łatwiejsze w użyciu, ale również zdecydowanie wygodniejsze w trakcie podróży - nie musimy zabierać całych puszek suplementu, a podręczne, niewielkie saszetki.
  • lepsza wchłanialność - dzięki serii testów R&D wykonanych na nasze zamówienie, uzyskaliśmy optymalną mieszankę kwasów organicznych (jabłkowy, cytrynowy), dzięki czemu rozpuszczalność nowego Keto BHB jest znacznie lepsza, a w dodatku wymaga mniejszej ilości wody do przygotowania suplementu (~150-200 ml bez problemu rozpuści co najmniej jedną saszetkę Keto BHB)
  • mniejsza drażliwość układu trawiennego - za co odpowiadają: dobre relacje z naszymi partnerami na każdym łańcuchu produkcji oraz obsesyjna wrażliwość na punkcie jakości i czystości produktu, która pozwoliła nam odnaleźć surowiec o mniejszych rozmiarach w skali mesh, niż większość dostępnych surowców BHB na rynku - to, w połączeniu z optymalną mieszanką kwasów organicznych oraz wapniową solą beta-hydroksymaślanu oznacza minimalizację ryzyka drażliwości układu pokarmowego (biegunki, nudności) po spożyciu BHB. Tym razem postanowiliśmy również pozostać przy wersji 'pure', bez słodzików oraz substancji smakowych - powód tej decyzji wynika z faktu, że nowe Keto BHB jest zdecydowanie mniej gorzko-kwaśne, bardziej neutralne, lepiej współgrające z wodą w zakresie smakowym.
  • lepsza cena - postanowiliśmy postawić niemalże wszystko na jedną kartę, inwestując wszelkie możliwe zasoby w ten suplement, dzięki czemu mogliśmy obniżyć cenę nowego Keto BHB niemal dwukrotnie w stosunku do poprzedniej wersji, pomimo zastosowania technologii saszetkowej, która jest znacznie droższa od opakowań zbiorczych, to jest słojów plastikowych.

 

 

 

Ważna informacja:

Ponieważ BHB jest wciąż produktem bardzo niszowym i ciężko o zagwarantowanie ciągłości produkcji na najwyższej jakości, ilość Keto BHB jest ograniczona. W związku z tym już dzisiaj uruchomiliśmy ofertę przedsprzedażową dla osób, które wyczekują dostępności tego suplementu. BHB w ofercie przedsprzedażowej wynosi 30 zł taniej oraz gwarantuje dostawę towaru, ponieważ zakup przedsprzedażowy stanowi formę wiążącej rezerwacji produktu.

Wysyłka zamówień zawierających przedsprzedażowe BHB rusza w drugiej połowie sierpnia 2018 (~25.08).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl